Můj příběh ...

Suvorov jednou ve svém dopise napsal: „Hlavní je pohyb a srdce na pravém místě“. Této větě připisuji ve svém životě značný význam a výrazně mě ovlivňuje. Myslím si, že aktivní pohyb je důležitou ingrediencí plnohodnotného života člověka, ne nadarmo se říká: „Ve zdravém těle, zdravý duch“. Pohyb blahodárně působí kromě jiného na naši psychickou pohodu, což v dnešní uspěchané době ocení mnozí z nás. Kdo cvičí, vidí svět jinak, pozitivněji … a právě pozitivní pohled na svět, na život … je nezbytnou součástí našeho pocitu štěstí.

 

Jmenuji se Lenka Sobková a jsem autorkou produktů GabiGym. Narodila jsem se v Karviné, kde jsem vyrůstala, studovala a žiji dosud.  Po absolvování místního gymnázia jsem pracovala v administrativě jako referentka, asistentka ředitele, pak jsem také učila soukromě angličtinu a mým posledním zaměstnáním byla recepční.

Velmi mě baví tvůrčí práce, vždy jsem si přála živit se právě tvůrčí činností. A realizovat se v oblasti dětského cvičebního náčiní pro interiéry mi přišlo jako skvělý nápad, neboť v dnešní moderní době zaznamenáváme stále větší nedostatek pohybové aktivity dětí, je potřeba děti neustále motivovat k aktivnímu pohybu. Už jen málokteré děti běhají venku s kamarády a hrají si na schovávanou nebo jiné venkovní hry, bývá stále obtížnější odtrhnout je od moderních mobilů, počítačů či televizí. Proto jsem se jako matka rozhodla v tomto směru něco podniknout a začala vymýšlet různá cvičební náčiní, která dětem poskytují pohyb, který je navíc nesmírně baví … ať už v jejich pokojíčku nebo mateřské škole.

Původ názvu GabiGym

Mé produkty se jmenují Gabi po mé dcerce Gabriele, která s mým prvním produktem – Mini tělocvičnou FunFit – strávila celé své dětství. Velmi ráda a často na cvičební sestavě cvičila, houpala se, šplhala… nejen ona, ale i její kamarádi z okolí. Nikdy neměla problémy s nadváhou, ani s koordinací pohybu, celé dětství byla ve skvělé fyzické kondici, na sestavě se po čase pohybovala doslova jako Tarzan v pralese. J Dnes je z ní dospělá žena a já vím, že se v životě neztratí.

A slovo Gym v angličtině znamená tělocvična.

 

Má vize a celkové pojetí mých produktů

  •  jednotný design
  • jednotné barevné provedení 
  • jednoduché zavěšení
  • všechny závěsné prvky kompatibilní se všemi závěsnými systémy
  • prioritou je bezpečnost dětí 

Prozatím jsou všechny produkty GabiGym především do interiérů. 

Venkovní – zahradní verzi plánuji v dohledné době.

 

Vymýšlení a realizování nových produktů pro aktivní pohyb dětí mě nesmírně baví. Mám spoustu dalších nápadů a těším se na jejich realizaci. Můžu říct, že práce je mým koníčkem, za což jsem velice vděčná. 

 

 

Mé mimopracovní zájmy a aktivity

Ve svém volném čase velmi ráda sportuji – hraji tenis, badminton, squash, stolní tenis, volejbal … a v zimě moc ráda lyžuji.

Také se ráda věnuji hudbě – líbí se mi retro – 80. léta, ale také nejnovější hity. Ráda sleduji všechny hudební soutěže jako je SuperStar, X Factor či Tvoje tvář má známý hlas. Svého času jsem i vypomáhala jako DJka. J

Samozřejmě se ráda podívám i na zajímavý dokument nebo pěkný film, nejlépe romantickou komedii.

Mám hodně ráda pobyt u moře, ráda jsem mezi lidmi a vůbec – jsem pro každou legraci. J

Close Menu

Zdravíme příznivce našeho e-shopu a sdělujeme, že z důvodu současné situace není možno platit dobírkou, POUZE BANKOVNÍM PŘEVODEM. Děkujeme za pochopení. Jinak vyřizujeme objednávky jako obvykle. Přejeme všem pevné zdraví! Skrýt

×
×

Cart