Tělocvična v pokojíčku – nadšení vašich dětí

Maminky, máte také pocit, že by vaše dítko mělo mít více pohybu, nebo že by mělo více cvičit, aby si trochu zlepšilo koordinaci pohybu, či si jen posílilo svalstvo?  

 

Také jsem to tak měla. Mé dcerce jsme do pokojíčku umístili skvělou kovovou sestavu se závěsnými komponenty (provazový žebřík, visutá hrazda, gymnastické kruhy, lano na šplhání) a díky ní si zlepšila svou obratnost a byla pohybově zdatnější než její kamarádi. Na této sestavě si užívala cvičení i houpání téměř každý den, proto také – ve srovnání s jinými dětmi – se na celé sestavě časem pohybovala doslova jako Tarzan v džungli.

Před nedávnem jsem zaznamenala stále přetrvávající nedostatek pohybového vyžití dětí ve svých pokojíčcích, proto jsem se rozhodla s tím něco udělat – pustila jsem se do tvorby a realizace produktů, díky kterým bude pohyb pro děti hrou a oblíbenou zábavou. 

Obzvláště v dnešní době počítačů, mobilů a televize, kdy se stále více řeší narůstající dětská obezita, je potřeba děti neustále motivovat k pohybové aktivitě … určitě to také, maminky, znáte. 

 

Proto jsem uvedla na trh nejprve Mini tělocvičnu – sestavu se 4 rameny pro zavěšení cvičebních prvků, na kterou byla moje dcerka zvyklá ze svého dětství, a následně pak polohovací Hrazdu domací či Stropní a Dveřní závěs. Na tyto závěsné systémy můžete umístit jakýkoli závěsný cvičební či zábavný prvek (boxovací pytel, závěsný kovový kruh, houpačky atp.) a vaše děti budou nadšené. 

 

Navíc své děti opravdu snadno přimějete, aby zanechaly počítačových her a raději si pocvičily či se pohoupaly na těchto multifunkčních domácích sestavách. Děti si je velice brzy zamilují. Potvrzuje to i spokojený tatínek, který natočil video na hlavní straně našeho webu.

Cílem mých produktů je, udržet děti co nejvíce v pohybu, který je bude bavit. Jedná se vlastně o takový dětský sportovní ráj, kde děti mohou šplhat, lézt po provazovém žebříku, cvičit u tyče nebo na visuté hrazdě či gymnastických kruzích, houpat se na různých houpačkách, točit se na kolotočích, házet na koš nebo hrát závěsné kuželky a v neposlední řadě mohou cvičit gymnastické cviky na hrazdě, která má několik výškových pozic – dle věku či výšky dítěte.

 

Tyto aktivity děti nesmírně baví a přitom jim přinášejí tolik potřebný aktivní pohyb, rozvíjejí motoriku jejich pohybu, protahují a posilují veškeré svalstvo atp.

Své produkty jsem nazvala GabiGym po své dcerce Gábince a slovo „gym“ v angličtině znamená – tělocvična.

 

Všechny mé produkty jsou navzájem kompatibilní, navíc se sklopným systémem pro úsporu prostoru, a vše lze využít jak doma, tak i v mateřských školách, dětských koutcích apod.

 

Pokud také vaše děti potřebují doma více pohybu, GabiGym je určitě skvělá volba.  

 

Lenka Sobková, autorka GabiGym