Malí gymnasté v dětském pokojíčku

Viděli byste raději své děti zdravě se pohybovat a cvičit, než sedět shrbené u počítače či s tabletem v ruce? Chcete, aby vaše děti trávily čas zdravěji a efektivněji? Máme pro vás řešení. Inspirovat můžete svoje děti domácí hrazdou HomeFit z produkce GabiGym.

 

Vztah k pohybové aktivitě se vyvíjí již od raného dětství, a proto bychom měli děti cíleně vést k aktivnímu způsobu života. Pravidelná pohybová aktivita je nezbytná nejen jako prevence dětské obezity, ale je základní podmínkou dobrého zdraví a zdravého životního stylu.

 

V dnešní době, kdy děti raději hrají videohry, než aby vyvíjely nějakou fyzickou aktivitu, je důležité motivovat je k jakémukoli pohybu. Dopřejte tedy svým ratolestem možnost všestranného pohybu v domácích podmínkách a uvidíte, jak se promění v pohodové a veselé děti. Neboť, jak jistě víte, při cvičení tělo produkuje tzv. endorfiny – hormony štěstí, díky kterým budou mít vaše děti dobrou náladu a optimistický pohled na svět.

A jakou hrazdu máme na mysli? Jen hrazdu na cvičení? Ne ne … multifunkční zábavné cvičební náčiní do pokojíčku 4 v 1 – Hrazdu domácí HomeFit! Skvělé řešení nejen pro malé gymnastky a gymnasty v domácím prostředí.

Jaké jsou přednosti a možnosti využití této domácí hrazdy? Záleží jen na vás a vaše děti, čemu dáte přednost. Využívat můžete těchto variant:

 

1.    Ideálně na cvičení gymnastických cviků

2.    Pro zavěšení široké škály závěsných prvků jako např. provazový žebřík, visutá hrazda, gymnastické kruhy, kovový kruh, houpačky, boxovací pytel apod.

3.  Nosné tyče slouží malým tanečnicím jako pomůcka k tanci či v dnešní době velice populárnímu cvičení u tyče – PoleDance a PoleFitness

4. Kreativní děti si díky konstrukci postaví stan, díky kterému prožijí neobvyklé dobrodružství v teple domova

 

 

Velkým bonusem této hrazdy je možnost výškového nastavení – máte až 7 možností výškového umístění horizontální tyče/hrazdy, v rozpětí od 70 – 190 cm nad zemí, vždy 20 cm od sebe.

Kovová konstrukce je rozepřena mezi stropem a podlahou s možností (ne nutností) stropního ukotvení.

Navíc máte možnost zvolit si své vlastní barevné provedení kovové konstrukce, neboť tento produkt je dodáván na objednávku.


Možná sami uznáte, že tato novinka je ideální lákadlo, aby děti dobrovolně odložily své oblíbené mobily, tablety, televize … a šly si zacvičit, nebo se houpat. Po takovém, téměř každodenním cvičení, budou mít svá tělíčka ohebná, pružná, posilněná a navíc z nich budou děti veselé, s pozitivním postojem k životu.

 

Lenka Sobková, autorka GabiGym